Salenemisprogramm

Kahekuulise salenemisprogrammi eesmärk on langetada kaalu, kombineerides toitumist ja treeninguid. Salenejat juhendab personaaltreener.

Kellele on salenemisprogramm mõeldud?
Programmiga saavad liituda Audentes Fitnessi klubi liikmed. Isik, kes ei soovi kliendilepingut sõlmida ja klubi liikmeks saada, saab sõlmida salenemisprogrammi, mis sisaldab ka kahekuulist treeningupaketti.

Salenemisprogramm sobib neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada, olgu soovitud kaalukaotuseks paar kilogrammi või rohkem. Treeneri nõuandeid järgiv osaleja kaotab kahe kuu jooksul keskmiselt 5 kg.

Millest programm koosneb?

  • Igale osalejale tehakse esimesel kohtumisel koormustest. Selle põhjal paneb treener kokku personaalse tasakaalustatud treeninguplaani, mis koosneb üldjuhul jõusaali treeningukavast ning soovituslikest rühma- ja veetreeningutest.
  • 90-minutilisel kohtumisel mõõdetakse saleneja rasvaprotsenti, vererõhku, kõhu-, puusa-, käsivarre ja reieümbermõõtu (meestel ka rinnaümbermõõtu) ning kaalutakse.
  • Programmi ajal koostab treener kaks treeninguplaani: ühe alguses ja teise keskel.
  • Toitumist ning treeninguplaani aitab kaalulangetajal järgida toitumis- ja treeningupäevik, mille osaleja saab treenerilt esimesel kohtumisel.
  • Edaspidi kohtuvad osaleja ja treener kokkulepitud ajal kord nädalas. Kohtumine kestab kuni 30 minutit, mille vältel treener hindab saleneja edusamme, annab toitumis- ja treeningupäeviku sissekannete põhjal nõu edasiseks ning vastab küsimustele.

Salenemisprogrammi treeneriteks on jõusaali- ja personaaltreenerid Marko Sildoja, Siim Veri ja Signe Tilk.

Audentes Fitness

Tondi 84/2, 11316 Tallinn
Telefon 699 6699
sport@audentes.ee

Välishooajal 01.06–31.08
E–R 6.30–22.00; L, P 8.00–20.00

Sisehooajal 01.09–31.05
E–R 6.30–23.00; L, P 8.00–22.00

Fitnessi töötajad
Fitnessi treenerid

Facebook

Jalus