Treeninguprogramm „Keha vormi“

Kahekuulise programmi eesmärk on saavutada kliendi seatud optimaalsed ja teostatavad treeningutulemused, kombineerides toitumist ning treeninguid. Osalejat juhendab personaaltreener.

Kellele on programm mõeldud?
Programmiga saavad liituda Audentes Fitnessi klubi liikmed. Isik, kes ei soovi kliendilepingut sõlmida ja klubi liikmeks saada, saab sõlmida treeninguprogrammi „Keha vormi”, mis sisaldab ka kahekuulist treeningupaketti.

Programm sobib neile, kes soovivad tervislikult keha vormida ja keha koostist muuta, tõhustades jõusaalitreeninguid personaaltreeneri juhtnööride ning kava abil ning korrastades toitumist.

Millest programm koosneb?

 • Esimesel, 90-minutilisel kohtumisel treener
  • selgitab välja osaleja soovid ja saavutatavad eesmärgid;
  • kaalub osalejat ja mõõdab tema keha rasvaprotsenti, vererõhku ning kõhu-, puusa-, õlavarre ja reieümbermõõtu (meestel ka rinnaümbermõõtu);
  • paneb saadud info põhjal kokku personaalse treeningukava.
 • Osaleja teeb treeneri juhendamisel treeningukava läbi esimesel personaaltreeningul.
 • Programmi ajal koostab treener kuni kolm treeningukava, lähtudes seejuures osaleja eesmärkidest ja treenitustasemest.
 • Programm sisaldab kolme personaaltreeningut. Enamasti teeb osaleja esimesel personaaltreeningul treeneri juhendamisel läbi sissejuhatava treeningukava, kuu aja pärast toimuval personaaltreeningul teise treeningukava ja programmi lõpus iseseisva treeningu jätkamiseks kolmanda kava.
  Edasijõudnud osalejale võib treener koostada esimeste kohtumiste jooksul terve programmi (kahe kuu) treeningukava, mis on jagatud kolmeks osaks. Sel juhul toimuvad ka kõik kolm kava läbitegemiseks mõeldud personaaltreeningut pigem programmi alguses.
 • Toitumist ning treeningukava aitab järgida toitumis- ja treeningupäevik, mille osaleja saab treenerilt esimesel kohtumisel.
 • Edaspidi kohtuvad osaleja ja treener kokkulepitud ajal kord nädalas. Kohtumine kestab kuni 30 minutit, mille vältel treener hindab osaleja edusamme, annab toitumis- ja treeningupäeviku sissekannete põhjal nõu edasiseks ning vastab küsimustele.

Programmi treeneriks on jõusaali- ja personaaltreenerid Marko Sildoja, Siim Veri ning Signe Tilk.

Audentes Fitness

Tondi 84/2, 11316 Tallinn
Telefon 699 6699
sport@audentes.ee

Välishooajal 01.06–31.08
E–R 6.30–22.00; L, P 8.00–20.00

Sisehooajal 01.09–31.05
E–R 6.30–23.00; L, P 8.00–22.00

Fitnessi töötajad
Fitnessi treenerid

Facebook

Jalus