Otsi
 

Personaaltreening

Audentes Fitnessis pakuvad personaaltreeneri teenust üksnes oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.

Meie personaaltreenerid

  • tegelevad nii alustava kui ka edasijõudnud treenijaga;
  • aitavad parandada rühti ja liikuvust;
  • juhendavad keharaskusega tehtavaid treeninguid;
  • nõustavad kaalulangetuse ja õige toitumise teemal;
  • korraldavad mitmesuguste spordialade üldkehalist ettevalmistust.

Konkreetse hinnapakkumise küsimiseks ja personaaltreeningu broneerimiseks võta ühendust endale sobiva personaaltreeneriga ning anna talle oma eesmärkidest ja soovidest teada. Nii leiad lahenduse, mis on loodud just Sulle.

Aleksandra Laer_270x405_2018
Aleksandra Laer
personaaltreener
Telefon 5845 2972
aleksandra.laer@gmail.com
Aleksandra tegi sporti juba varajases lapsepõlves (iluuisutamine, iluvõimlemine). Treenerina alustas ta aastal 2006. Pikka aega juhendas Aleksandra järgmisi rühmatreeninguid: pilates, BodyBalance, BodyVive, TRX, show-tants ja beebiootel naiste treening. Personaaltreeninguid hakkas ta korraldama aastal 2010 ning kaks aastat tagasi läks Aleksandra üle ainult personaaltreeningutele, kus ta keskendub eelkõige naiste treenimisele.

Endise võistlussportlasena on ta tulnud FitModeli alal Eesti absoluutseks meistriks ja Eesti absoluutseks karikavõitjaks ning saavutanud neljanda koha mainekal Arnold Classic Europe’i võistlusel. Praegu kuulub Aleksandra Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kohtunike kogusse.

Treenerina täiendab ta ennast pidevalt erialastel koolitustel ja ideepäevadel ning treeningul peab ta kõige olulisemaks individuaalsust ja asjakohasust.

Erialane ettevalmistus
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: 5. taseme treeneri litsents;
• Fitness Academy of Finland: jõusaalitreeneri litsents;
• Fitness Academy of Finland: personaaltreeneri litsents;
• rahvusvahelise fitnessi- ja kulturismikohtuniku litsents.

Artur Kuusmets_270x405_2018
Artur Kuusmets

personaaltreener
Telefon 5396 4985
arturkuusmets@gmail.com
Artur on spordiga tegelenud terve elu: ta alustas korvpallist ja jõudis välja jõusaali. Ülikoolis õppides sai Artur aru, et tema huvi jõutreeningu vastu on suur. Nii hakkas ta mõtlema treeneriameti peale.

Nüüdseks on sellest möödas juba kuus aastat ja Artur on leidnud enda kutsumuse, milleks on keharaskusega treening. Ta on seisukohal, et inimene peab tunnetama oma keha võimalikult hästi: keharaskusega treening on just see, mis annab treenimisel tugeva põhja. Kui kehatunnetus on hea, siis suudab inimene sooritada edukalt ka keerulisemaid harjutusi.

Alguses õppis, luges ja harjutas Artur kõike ise. Hiljem läks ta lisateadmiste järele Fitness Academy of Finlandi personaaltreenerite koolitusele. Sealt sai ta iseõpitule head kinnitust ning õppis palju uut inimese anatoomia, füsioloogia ja toitumise kohta. Lisaks sellele sai Artur koolituselt praktikat ja teadmisi jõusaali baasharjutuste kohta.

Nüüdseks on Artur keharaskusega treeningu ja jõusaali treeningu ühendanud ning ta on valmis kõigi õpitud teadmistega teisi aitama.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: rekreatsioonikorralduse eriala;
•    Fitness Academy of Finland: personaaltreeneri koolitus.

Gatlin Trummar_270x405_2018
Gätlin Trummar
personaaltreener
Telefon 5668 4813
gttrummar@gmail.com
Gätlin on omandanud kehakultuuri bakalaureusekraadi ning osalenud kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitusel. Praegu täiendab ta end sageli erialastel koolitustel.

Liikumine on Gätlinile kogu elu jooksul olnud väga oluline, kuid mitte ükski hobi ega spordiala pole saanud sama südamelähedaseks kui jõusaalitreening, millega ta tegi algust 2013. aastal.

Jõusaalitreeningu kõrval peab ta tähtsaks mitmekesist ja treeninguid toetavat toitumist. Kui nendele kahele komponendile lisada järjepidevus ja distsipliin, siis ei ole tulemused kaugel. Gätlin leiab, et mõtestatud treening aitab olla igapäeva elus iseenda parem versioon: enesekindlam, tugevam, vastupidavam ja tervem.

Tema treeningutele on oodatud nii need inimesed, kel pole varem olnud julgust jõusaali maailmaga tutvust teha, kui ka need jõusaalis treenijad, kes soovivad oma treeninguid süstematiseerida ja eesmärgistada. Treenijat juhendades keskendub Gätlin personaalsele lähenemisele ja korrektsele sooritustehnikale.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 4);
• Egle Eller-Nabi: bikiinifitnessi seminar;
• füsioterapeut Mikk Pärn: loeng „Alaseljavalud. Kuidas teha õigeid valikuid?“;
• füsioterapeut Mati Arend: loeng „Kuidas vältida vigastusi ja parandada sooritusvõimet?“;
füsioterapeut Jarek Mäestu: loeng „Jõutreening ja vastupidavus, hommik või õhtu – sõbrad või vaenlased?“.

Hiie-Liin Tamm_270x405_2018
Hiie-Liin Tamm
personaaltreener
Telefon 5559 6122
hiieliin@gmail.com
Hiie-Liin on tegelenud väga erinevate spordialadega. Viimased kuus aastat on ta pühendunud jõusaalitreeningule ja fitnessile, milles ta on leidnud enda tõelise kire. Jõusaalitreeningud on viinud teda ka võistlema bikiinifitnessi lavale, andes hea kogemuse toitumis- ja treeninguviiside katsetamisel ning põhjalikumal uurimisel.

Hiie-Liini iseloomustab sihikindlus, järjepidevus ja suur töötahe, millest ta lähtub ka treeneritöös, ergutades klienti väljuma mugavustsoonist ning seadma endale kindlaid eesmärke. Ta naudib inimestega suhtlemist ning usub, et treenerina saab ta panustada nende arengusse ja eesmärkide täitmisse, mis omakorda parandab kogu elukvaliteeti.

Tema kui treeneri eesmärk on näidata kliendile, et sihipärane treenimine ja tervislik toitumine ei ole vaid meeletu „piin ja vaev“, vaid meeldiv elustiil, mis loob rahulolu ja häid emotsioone.

Erialane ettevalmistus
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 3);
• Fitness Academy of Finland: Eesti personaaltreenerite koolitus;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: bikiinifitnessi koolitused;
• Tartu Ülikool: kulturismi ja jõutõstmise kursus.

Indrek Viska_270x405_2018
Indrek Viska
personaaltreener
Telefon 5645 8688
indrek@mybody.ee
Indrek Viska on seotud mitme spordialaga ning spordialade spetsiifikat arvestava treeningu ja toitumisega. Ta on nooruses tegelenud kaheksa aastat maadlusega ja võistelnud aastatel 2005–2011 klassikalises kulturismis. Sellega seoses on Indrek enda peal katsetanud mitmesuguseid kaalulangetamise viise: ta on läbi teinud üle 20 eri dieedi, langetades kaalu keharasvade arvelt.

Viimastel aastatel on Indrek täiendanud ennast vastupidavustreeningute ning eri spordialade (tennis, golf, ujumine ja kergejõustiku alad) üldkehalise ettevalmistuse treeningute planeerimises ja rakendamises. Vastupidavusspordis on tema enesekatsetuste säravaimaks tulemuseks maantee grupisõidu harrastajate klassi Eesti meistri tiitel. Indreku treenitavad on võitnud Eesti meistrivõistlustel harrastajate klassi medaleid golfis ja tennises.

Indrek ehitab treeninguid üles üldtunnustatud sporditeooriate põhjal. Seejuures lähtub ta eesmärgist ning põhimõttest, et eesmärgi saavutamine peab olema meeldiv ja nauditav. Tema teadmised toitumise ja treenimise kohta tuginevad suures mahus eriala õppematerjalidele, uuringutele, lugemusele ning praktikale.

Personaaltreenerina on Indrek keskendunud järgmistele valdkondadele:
•    jõutreening;
•    mitmesuguste spordialade üldkehaline ettevalmistus;
•    kaalulangetus ja toitumine;
•    rühi ja liikuvuse parandamine;
•    treening oma keharaskusega;
•    treeningud alustajale.

Erialane ettevalmistus
•    Eesti Olümpiakomitee I, II ja III taseme treenerikoolitused;
•    atesteeritud kulturismi- ja fitnessitreener.

profile
Janika Koch-Mäe
personaaltreener
Telefon 522 3056
janika@sinutreener.ee
Lauri Birkan_270x405_2018
Lauri Birkan
personaaltreener
Telefon 511 9814
lauri.birkan@gmail.com
Lauri lõpetas 2001. aastal ülikoolis viieaastase kehakultuuriõppe. Sellele järgnenud kümme aastat kuulus ta Eesti kergejõustiku paremikku nii 400 m jooksus kui ka 400 m tõkkejooksus, tulles Eesti meistriks 400 m ja 4 × 400 m jooksus. Eesti koondises kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa karikavõistluste esiliigas.

Pärast profispordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud ajakirjanikuna ning juhendanud treenerina nii noori kui ka täiskasvanuid. Ta on pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina ning seejuures tegelenud kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite ning tennisistidega, nii harrastajate kui ka professionaalidega. Muu hulgas on ta töötanud lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas. Lauri lähtub treeningul põhimõttest, et enne suuremate lisaraskuste appi võtmist peaks inimene toime tulema enda kehaga. Mis tahes koormustega treenides ei tohi ära unustada vundamenti: kui süvalihased on nõrgad, siis väsib keha kiiremini ning seetõttu kannatavad (olenemata spordialast) soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus paljudest.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Pedagoogikaülikool: kehakultuuri eriala;
• Eesti Olümpiakomitee: kergejõustikutreeneri kutsetunnistus;
• M.I. Massaažikool: klassikalise massaaži, seljamassaaži ja manuaalteraapia kursused.

Rain Karlson_270x405_2018
Rain Karlson

personaaltreener
Telefon 5818 2976
teamkarlson@gmail.com
Rain alustas spordiga viieaastaselt, kui isa pani poja maadlustrenni. Sealt edasi hakkas ta tegelema judoga, kuid peale vigastusi otsustas venna eeskujul poksi proovida. 15-aastaselt Karl Lemani poksiklubis alustades sai Rain kiiresti aru, et see on tema ala. Ta on poksis mitmekordne Eesti meister ja 2016. aastal siirdus ta profipoksi. Poksi kaudu on Rain leidnud endas sisemise rahu.

Treeningutel meeldib Rainile anda edasi teadmisi, mida ta on aastatega kogunud. Ta õpetab korrektseid lööke ja pöörab tähelepanu ka kaitsetehnikale. Personaaltreeningutel kasutab Rain lapasid ehk käpikuid, kuhu treenitav saab lööke sooritada. Trenn on intensiivne ja sobib inimesele, kes tahab treenida vastupidavust.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala, bakalaureus;
• Eesti Olümpiakomitee: poksitreeneri kutsetunnistus (5. tase).

profile
Risto Kals

personaaltreener
Telefon 5901 3036
ristokals@gmail.com
profile
Sandra Jaanimets

personaaltreener
Telefon 5885 3004
sandrajaanimets23@gmail.com
Huvi toitumise, treeningu ja tervisliku eluviisi vastu on Sandral olnud juba ammu ning nii on ajaga tulnud ka vilumus ja teadmised, mida ta täiendab iga päev. Muu hulgas on Sandra omandanud Rahvatervise Akadeemias toitumisnõustaja eriala.

Treeninguid juhendades lähtub ta sellest, et need oleksid anatoomiliselt ohutud ja samal ajal efektiivsed. Inimkeha on üks võimas tervik, millele tuleb pakkuda nii õiget treeningut kui ka õiget toitu.

Erialane ettevalmistus
•    Rahvatervise Akadeemia: toitumisnõustaja;
•    Eesti Jõutõsteliit: jõutõste- ja jõusaalitreener (EKR 3).

Signe Tilk_270x405_2018
Signe Tilk

personaaltreener
Telefon 507 4196
signetilk@gmail.com
Signe on lõpetanud Tartu Vanemuise balletiklassi. Armastus treeningute vastu viis ta treeneriametini, mida Signe on pidanud üle kümne aasta. Selle kõrvalt on ta olnud suur fitnessi- ja kulturismihuviline. Ta on veendunud, et kui ühendada endas naiselik graatsia ja jõud, saab sellest täiuslik kooslus.

Nüüdseks on Signe treeninud ennast jõusaalis juba kaheksa aastat, sellest bikiinifitnessi võistlussportlasena viimased kolm. Tema parim saavutus võistlustel on 2015. aasta Masters-klassi Eesti meistri tiitel.

Võistluste raames on Signe omal nahal läbi proovinud mitmesuguseid kaalulangetamise ja -tõstmise dieete. Ta on harinud end eri koolitustel ja lugenud ka iseseisvalt õppematerjale. Treenerina peab Signe kõige olulisemaks seda, et ta võib aidata klientidel saavutada eesmärke ja täita unistusi.

Signe ei kujutaks ennast iialgi ette teises ametis. Klientidelt saadud tagasiside märksõnad – „kehaline areng“, „parem tervis“ ja „sära“ – ning tunnustused „2013. aasta parim treener“ ja „2014. aasta lemmiktreener“ annavad tunnistust, et see treener armastab oma tööd väga.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 4);
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 5, omandamisel);
• Charles R. Poliquin (USA): personaaltreeneri koolitus;
• GluckerKolleg; Stephan Müller, Armin Hermann, Jochen Neff (Saksamaa): personaaltreeneri koolitus;
• Eesti Personaaltreenerite Liit, Mikk Pärn: koolitus „Kere keskosa, seljavalu ja treening“;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: bikiinifitnessi koolitused;
• TRX Suspension Trainingu sertifikaat;
• Eesti Võimlemisliit: aeroobikatreeneri koolitus;
• Fitness Academy of Finland: aeroobikatreeneri koolitus.

Signe Valgemae_270x405_2018
Signe Valgemäe

füsioterapeut
Telefon 511 8781
signe@ryhikliinik.ee
Signe on olnud terve elu spordiga seotud nii otseselt kui ka kaudselt. Nooremana harrastas ta ka ujumist, kergejõustikku ja iluuisutamist, kuid pikemalt sai tegeletud võistlus-, show- ning ergutustantsuga. Aktiivsele sportlaskarjäärile panid punkti tervisehäired.

Soov aidata ennast ning suur huvi spordi ja inimese keha funktsioneerimise vastu olid ilmselt need tegurid, mis panid Signe huvituma füsioteraapiast. Signe teeb oma tööd suure pühendumusega: ta jagab oma teadmisi ja oskusi, et inimeste elu oleks teadlikum, valuvabam ning seeläbi täisväärtuslikum.

Ta on töötanud füsioterapeudina nii Eesti kui ka Soome rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskustes. Erialaste koolituste kõrval on ta ennast täiendanud Soomes Fustra personaaltreenerite koolitusel ja sellega spetsialiseerunud lahendama rühiprobleeme terapeutiliste harjutustega.

Aastast 2016 on Signe Tallinnas tegutseva Rühikliiniku asutaja ja füsioterapeut ning alates 2018. aasta sügisest pakub ta Audentes Fitnessis ainulaadset võimalust parandada või ennetada rühiga seonduvaid probleeme spetsiaalsel personaaltreeningul. Treeningutel parandatakse kehatunnetust, tugevdatakse nõrgemaid lihaserühmi ja lõõgastatakse ülepinges olevaid lihaseid. Treening sobib algajatest edasijõudnuteni ehk nii harrastus- kui ka tippsportlasele. Sellest tunnist saad abi nii kaela- ja õlavöötme pingete, peavalude kui ka alaseljavalude korral. Klientide sõnul kasutab Signe treeningutel piitsa ja prääniku meetodit, ainult et prääniku söömise asemel saab vaid selle lõhna tunda.

Erialane ettevalmistus
•    Tartu Ülikool: füsioteraapia eriala, terviseteaduse magistrikraad;
•    dünaamilise teipimise praktikum;
•    Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut, Saima Kuu: koolitus „Kuidas märgata rühihäireid ja aidata neid korrigeerida“;
•    Eesti Personaaltreenerite Liit, Mikk Pärn: koolitus „Kere keskosa, seljavalu ja treening“;
•    TRX Suspensioni koolituskursus;
•    Gymstick Trainer 2.0 koolitus (Soome);
•    Fustra treeneri II taseme koolitus (Soome);
•    Fustra treeneri I taseme koolitus (Soome);
•    litsentseeritud kinesioteipimise terapeudi baaskoolitused 1, 2 ja 3;
•    kulturismi- ja fitnessitreener, I tase. Ametikohad ja projektid
•    Eesti Kelguhoki Koondise füsioterapeut ja üldkehalise ettevalmistuse treener;
•    Tiiu Valgemäe Uisukooli füsioterapeut ja rühitreener;
•    Tallinna Noorsooameti korraldatud suviste rühitreeningute juhendaja;
•    Kanal 2 telesaate „Tantsud jääl“ füsioterapeut;
•    Bernis (Šveits) toimunud iluuisutamise Euroopa meistrivõistlustel Gerli Liinamäe füsioterapeut;
•    Tallinnas peetud ratastooli korvpalli laagri füsioterapeut ja üldkehalise ettevalmistuse treener;
•    Tallinnas toimunud iluuisutamise Euroopa meistrivõistluste füsioterapeut;
•    Tartu ja Tallinna rahvusvaheliste iluuisulaagrite korraldustiimi liige, füsioterapeut ning üldkehalise ettevalmistuse treener. Ajakirjandus
Miks hea rüht on oluline?
Selg sirgeks harjavarrega
Kontorirott supervormi!

Sten Poldsamm_270x405_2018
Sten Põldsamm

personaaltreener
Telefon 5451 0007
sten.poldsamm@hotmail.com
Sten on Eesti fitnessi- ja tervisemaastiku üks omanäolisim uus treener. Ühendades vigastuste- ja valuvaba treeningu, lihasmassi kasvatamise tõestatud meetodid, planeerimise ning individualiseerimise, aitab ta kliendil saavutada pikaajalised tulemused. Sten hindab iga kliendi eripärasid ja läheneb treeningu ülesehitamisele personaalselt, arvestades vigastuste ajalugu, sportlikku tausta, anatoomilisi eripärasid ning elustiili faktoreid.

Lisaks treeningutele pakub ta elustiilinõuandeid, aidates näiteks optimeerida päeva võimalikult efektiivseks.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala, magistrikraad;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 5);
•    Eesti Personaaltreenerite Liidu V taseme lisakutse koolitus;
•    mitmesugused spordimeditsiini, füsioteraapia ja sportliku soorituse koolitused;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu koolitaja.

Jalus