Otsi
 

Treeningud väikelastega

Treeningud väikelastega võimaldavad vanemal koos lapsega suurepäraselt aega veeta. Tundide eesmärk on arendada lapse eakohaseid oskuseid ning tugevdada lapse ja vanema vahelist sidet.

Tunniplaanis on treeningud väikelastega märgitud helesinisega.

Treening Kirjeldus
 Ema-lapse tund

Ema-lapse tunnis saab vanem lapsega mõnusalt koos olla ja samal ajal treenida, hoides last süles või tehes koos temaga lihasejõudu ja tasakaalu nõudvaid harjutusi. Treener arvestab nii laste vanuse kui ka meeleoluga.

Tund toimub vaikse muusika saatel ja rahulikus tempos. Samas on koormus lapsevanemale piisav ja kasulik. Ka laps areneb hästi, kuna saab suhelda teiste lastega ja on samas lähedases kontaktis vanemaga.

Ootame tundi lapsevanemaid koos kolme kuu kuni kahe ja poole aastase lapsega.

Väikelaste ujumine

Väikelaste ujumistunnis tegeleb treener igaühega individuaalselt. Lapsevanem on koos lapsega vees ja aitab tal treeneri eeskujul harjutusi teha. Soovi ja valmisoleku järgi kohaneb väikelaps veega, sulistab külili, kõhuli ja selili ning harjutab käte ja jalgade tööd.

Kogu tund on mänguline ja tore kogemus nii lapsele kui ka tema vanemale. Selle ujumistunni üks eesmärk on arendada lapse eakohaseid oskusi. Ühtlasi on vesi tervisele kasulik, kuna lõdvestab lihasepingeid ning karastab ja tugevdab immuunsüsteemi.

Väikelaste ujumistundi ootame kuuekuuseid kuni kaheaastaseid lapsi. Tunnid toimuvad soojas, 33-kraadises vees.

Enne basseini minekut palume kindlasti käia pesemas. Lastel peavad jalas olema ujumiseks mõeldud veemähkmed või -püksid.

 

Jalus