Otsi
 

Personaaltreening 2

Personaaltreening 2

Personaaltreening

Audentes Fitnessis pakuvad personaaltreeneri teenust mitmed kvalifitseeritud oma ala asjatundjad. Personaaltreeningu broneerimiseks võta ühendust Sulle sobiva personaaltreeneriga.


Aleksandra Laer
Telefon 5845 2972
aleksandra.laer@gmail.com
Aleksandra tegi sporti juba varajases lapsepõlves (iluuisutamine, iluvõimlemine). Treenerina alustas ta aastal 2006. Pikka aega juhendas Aleksandra järgmisi rühmatreeninguid: pilates, BodyBalance, BodyVive, TRX, show-tants ja beebiootel naiste treening. Personaaltreeninguid hakkas ta korraldama aastal 2010 ning kaks aastat tagasi läks Aleksandra üle ainult personaaltreeningutele, kus ta keskendub eelkõige naiste treenimisele.

Endise võistlussportlasena on ta tulnud FitModeli alal Eesti absoluutseks meistriks ja Eesti absoluutseks karikavõitjaks ning saavutanud neljanda koha mainekal Arnold Classic Europe’i võistlusel. Praegu kuulub Aleksandra Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kohtunike kogusse.

Treenerina täiendab ta ennast pidevalt erialastel koolitustel ja ideepäevadel ning treeningul peab ta kõige olulisemaks individuaalsust ja asjakohasust.

Erialane ettevalmistus
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: 5. taseme treeneri litsents;
•    Fitness Academy of Finland: jõusaalitreeneri litsents;
•    Fitness Academy of Finland: personaaltreeneri litsents;
•    rahvusvahelise fitnessi- ja kulturismikohtuniku litsents.


Artur Kuusmets

Telefon 5396 4985
arturkuusmets@gmail.com

Gätlin Trummar
Telefon 5668 4813
gttrummar@gmail.com
Gätlin on omandanud kehakultuuri bakalaureusekraadi ning osalenud kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitusel. Praegu täiendab ta end sageli erialastel koolitustel.

Liikumine on Gätlinile kogu elu jooksul olnud väga oluline, kuid mitte ükski hobi ega spordiala pole saanud sama südamelähedaseks kui jõusaalitreening, millega ta tegi algust 2013. aastal.

Jõusaalitreeningu kõrval peab ta tähtsaks mitmekesist ja treeninguid toetavat toitumist. Kui nendele kahele komponendile lisada järjepidevus ja distsipliin, siis ei ole tulemused kaugel. Gätlin leiab, et mõtestatud treening aitab olla igapäeva elus iseenda parem versioon: enesekindlam, tugevam, vastupidavam ja tervem.

Tema treeningutele on oodatud nii need inimesed, kel pole varem olnud julgust jõusaali maailmaga tutvust teha, kui ka need jõusaalis treenijad, kes soovivad oma treeninguid süstematiseerida ja eesmärgistada. Treenijat juhendades keskendub Gätlin personaalsele lähenemisele ja korrektsele sooritustehnikale.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 4);
•    Egle Eller-Nabi: bikiinifitnessi seminar;
•    füsioterapeut Mikk Pärn: loeng „Alaseljavalud. Kuidas teha õigeid valikuid?“;
•    füsioterapeut Mati Arend: loeng „Kuidas vältida vigastusi ja parandada sooritusvõimet?“;
füsioterapeut Jarek Mäestu: loeng „Jõutreening ja vastupidavus, hommik või õhtu – sõbrad või vaenlased?“.


Hiie-Liin Tamm
Telefon 5559 6122
hiieliin@gmail.com
Hiie-Liin on tegelenud väga erinevate spordialadega. Viimased kuus aastat on ta pühendunud jõusaalitreeningule ja fitnessile, milles ta on leidnud enda tõelise kire. Jõusaalitreeningud on viinud teda ka võistlema bikiinifitnessi lavale, andes hea kogemuse toitumis- ja treeninguviiside katsetamisel ning põhjalikumal uurimisel.

Hiie-Liini iseloomustab sihikindlus, järjepidevus ja suur töötahe, millest ta lähtub ka treeneritöös, ergutades klienti väljuma mugavustsoonist ning seadma endale kindlaid eesmärke. Ta naudib inimestega suhtlemist ning usub, et treenerina saab ta panustada nende arengusse ja eesmärkide täitmisse, mis omakorda parandab kogu elukvaliteeti.

Tema kui treeneri eesmärk on näidata kliendile, et sihipärane treenimine ja tervislik toitumine ei ole vaid meeletu „piin ja vaev“, vaid meeldiv elustiil, mis loob rahulolu ja häid emotsioone.

Erialane ettevalmistus
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 3);
•    Fitness Academy of Finland: Eesti personaaltreenerite koolitus;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: bikiinifitnessi koolitused;
•    Tartu Ülikool: kulturismi ja jõutõstmise kursus.


Indrek Viska
Telefon 5645 8688
indrek@mybody.ee

Proov

Jekaterina Trjapitskina
Telefon 518 0284
tuletrenni@gmail.com

Lauri Birkan
Telefon 511 9814
lauri.birkan@gmail.com

Lauri lõpetas 2001. aastal ülikoolis viieaastase kehakultuuriõppe. Sellele järgnenud kümme aastat kuulus ta Eesti kergejõustiku paremikku nii 400 m jooksus kui ka 400 m tõkkejooksus, tulles Eesti meistriks 400 m ja 4 × 400 m jooksus. Eesti koondises kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste esiliigas.

Pärast profispordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud ajakirjanikuna ning juhendanud treenerina nii noori kui ka täiskasvanuid. Ta on pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina ning seejuures tegelenud kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite ning tennisistidega, nii harrastajate kui ka professionaalidega. Muu hulgas on ta töötanud lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas. Lauri lähtub treeningul põhimõttest, et enne suuremate lisaraskuste appi võtmist peaks inimene toime tulema enda kehaga. Mis tahes koormustega treenides ei tohi ära unustada vundamenti: kui süvalihased on nõrgad, siis väsib keha kiiremini ning seetõttu kannatavad (olenemata spordialast) soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus paljudest.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Pedagoogikaülikool: kehakultuuri eriala;
•    Eesti Olümpiakomitee: kergejõustikutreeneri kutsetunnistus;
•    M.I. Massaažikool: klassikalise massaaži, seljamassaaži ja manuaalteraapia kursused.


Marko Sildoja
Telefon 5552 4977
markosildoja.treening@gmail.com

Marko on tegelenud spordiga kogu elu. Pärast kehakultuuri teaduskonna lõpetamist 2000. aastal töötas ta algul kehalise kasvatuse õpetajana, jõusaali- ja rühmatreener on ta alates 2003. aastast. Marko peab oluliseks enese pidevat erialast täiendamist, seepärast osaleb ta paljudel koolitustel ja uurib asjakohast kirjandust.

Talle meeldib treeningutel katsetada eri metoodikaid ning ta võtab osa kulturismi- ja fitnessivõistlustest. Markole pakub rõõmu, kui inimesed saavutavad oma treeningueesmärgi, olgu selleks siis parem rüht, vigastusest taastumine, suurem lihasmass ja väiksem keha rasvasisaldus või lihtsalt tugevam tervis.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 5);
•    Charles R. Poliquin (USA): personaaltreeneri koolitus;
•    National Council for Exercise & Fitness: personaaltreeneri koolitus;
•    TRX Academy: TRX Suspension Trainingu sertifikaat;
•    Les Mills Training Systems: BodyPumpi litsents;
•    kinesioteipimise koolitus;
•    spordimeditsiini klaster: koolitused, mis käsitlesid põlveliigest, õlaliigest, alaseljavalusid ja spordivigastuste ennetamist.


Rain Karlson
Telefon 5818 2976
teamkarlson@gmail.com

Rain alustas spordiga viieaastaselt, kui isa pani poja maadlustrenni. Sealt edasi hakkas ta tegelema judoga, kuid peale vigastusi otsustas venna eeskujul poksi proovida. 15-aastaselt Karl Lemani poksiklubis alustades sai Rain kiiresti aru, et see on tema ala. Ta on poksis mitmekordne Eesti meister ja 2016. aastal siirdus ta profipoksi. Poksi kaudu on Rain leidnud endas sisemise rahu.

Treeningutel meeldib Rainile anda edasi teadmisi, mida ta on aastatega kogunud. Ta õpetab korrektseid lööke ja pöörab tähelepanu ka kaitsetehnikale. Personaaltreeningutel kasutab Rain lapasid ehk käpikuid, kuhu treenitav saab lööke sooritada. Trenn on intensiivne ja sobib inimesele, kes tahab treenida vastupidavust.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala, bakalaureus;
•    Eesti Olümpiakomitee: poksitreeneri kutsetunnistus (5. tase).


Signe Tilk
Telefon 507 4196
signetilk@gmail.com

Signe on lõpetanud Tartu Vanemuise balletiklassi. Armastus treeningute vastu viis ta treeneriametini, mida Signe on pidanud üle kümne aasta. Selle kõrvalt on ta olnud suur fitnessi- ja kulturismihuviline. Ta on veendunud, et kui ühendada endas naiselik graatsia ja jõud, saab sellest täiuslik kooslus.

Nüüdseks on Signe treeninud ennast jõusaalis juba kaheksa aastat, sellest bikiinifitnessi võistlussportlasena viimased kolm. Tema parim saavutus võistlustel on 2015. aasta Masters-klassi Eesti meistri tiitel.

Võistluste raames on Signe omal nahal läbi proovinud mitmesuguseid kaalulangetamise ja -tõstmise dieete. Ta on harinud end eri koolitustel ja lugenud ka iseseisvalt õppematerjale. Treenerina peab Signe kõige olulisemaks seda, et ta võib aidata klientidel saavutada eesmärke ja täita unistusi.

Signe ei kujutaks ennast iialgi ette teises ametis. Klientidelt saadud tagasiside märksõnad – „kehaline areng“, „parem tervis“ ja „sära“ – ning tunnustused „2013. aasta parim treener“ ja „2014. aasta lemmiktreener“ annavad tunnistust, et see treener armastab oma tööd väga.

Erialane ettevalmistus
•    Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 4);
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 5, omandamisel);
•    Charles R. Poliquin (USA): personaaltreeneri koolitus;
•    GluckerKolleg; Stephan Müller, Armin Hermann, Jochen Neff (Saksamaa): personaaltreeneri koolitus;
•    Eesti Personaaltreenerite Liit, Mikk Pärn: koolitus „Kere keskosa, seljavalu ja treening“;
•    Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: bikiinifitnessi koolitused;
•    TRX Suspension Trainingu sertifikaat;
•    Eesti Võimlemisliit: aeroobikatreeneri koolitus;
•    Fitness Academy of Finland: aeroobikatreeneri koolitus.


Signe Valgemäe

Telefon 511 8781
signe@ryhikliinik.ee


Sten Põldsamm
Telefon 5451 0007
sten.poldsamm@hotmail.com

Vaata veel

Jalus