Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ III ehk Adidase etapi võitjad

13.01.2016

Teisipäeval, 12. jaanuaril toimus jõusaalis juba kolmandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.

Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu rippes jalgade tõstetes kangi puudutamisega ja naised istesse tõusus kõhupingil.

Meeste võistlusala tase on võrreldes aasta taguse ajaga sama. Küll aga piisas seekord esikohaks 38 kordusest, eelmine aasta oli võidu toonud korduste arv 40. Teist aastat järjest oli parim mees rippes jalgade tõstetes kangi puudutamisega Oleg Leštšenski. Teiseks tuli Vladimir Ossipov, kes tegi 34 kordust ja napilt kolmandaks Valery Žumadilov 33 kordusega. Neljas ja viies koht olid samuti väga napid tulemustega 32 kordust Silver Kalmuselt ja 31 kordust Märten Juhan Märtsoolt.

Kolmas ala tõi muudatusi ka meeste üldtabelis. Esikohal on endiselt Valery Žumadilov 52 punktiga, teiseks tõusis Oleg Leštšenski 40 punktiga edestades 4 punktiga Märten Juhan Märtsood. Kümnendalt kohalt spurtis võimsalt neljandaks Vladimir Ossipov 28 punktiga ja kaheksandalt kohalt viiendaks Silver Kalmus 26 punktiga.

Ka naiste võistlusala, istesse tõus kõhupingil, tase on sarnane eelmisele aastale, kuid tõi see aasta uue rekordi, milleks on 50 kordust Mirjam Luhakooderilt. Selle aasta parim naine istesse tõusudes oli ka eelmise aasta parim tehes 49 kordust. Teiseks tuli seekord Regina Krukovskaja 43 kordusega, tehes eelmisest aastast 5 kordust enam. Kolmandaks tuli Kärt Kärner püsiva 32 kordusega teist aastat järjest. Napilt neljas oli Kairit Semiskar 31 istesse tõusuga ning viiendat ja kuuendat kohta jäid jagama 28 kordusega Ada Leštšenski ja Anna Makarova.

Kolmas ala tõi muudatusi ka naiste üldtabelis. Üldtabelit juhib 48 punktiga Kärt Kärner, neljandalt kohalt teiseks tõusis 39 punktiga Mirjam Luhakooder ning kuuendalt kohalt kolmandaks Regina Krukovskaja 32 punktiga.

Neljas ehk CamelBak ja Geentitestide Labori etapp toimub 9. veebruaril ning siis on võistlusaladeks kükk, kang turjal (0,75 x keharaskusega) naistele ja kükk, kang turjal (oma keharaskusega) meestele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Kohtume võistlustel!

Jalus