Otsi
 

Uudised

Lilian Rannu võitis bodyfitnessis kuldmedali!

11.04.2016

Lilian RannuLaupäeval, 9. aprillil viidi läbi järjekorras kaheksandad Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Kui eelnevatel aastatel on võistlus läbi viidud nii algajate kui ka edasijõudnute arvestuses, siis sel aastal korraldati võistlus ainult neile, kellel eelnev võistluskogemus puudus. Mitmed sportlased said kogemuse juba 30. aprillil Tallinnas toimuvate Eesti Karikavõistluste jaoks.

Võisteldi kokku kümnes kategoorias. Kokku osales 42 võistlejat, kellest 23 naist ning 19 meest.

Bodyfitnessis võitis kuldmedali naiste arvestuses Audentes Fitnessi esindav Lilian Rannu ning juunioride arvestuses Pärnu spordiklubist Spa&Sport, Sigrid Meremaa.

Bikiinifitnessis võisteldi kahes pikkuskategoorias ning juunioride arvestuses. Juunioride parim bikiinifitnessi sportlane on Lisett Luts (SK Spa&Sport). Pikkuskategooriatest lühemas, -166 cm, võidutses Liis Rosenthal (MyFitness) ning pikemas sai kuldmedali Marlee Kruusimäe (MyFitness), kes ühtlasi võitis ka absoluutselt parima bikiinifitnessi sportlase tiitli.

Väga kõrge tase oli meeste rannafitnessis. Meeste arvestuses võidutses HC Gym-i esindaja Sergei Sevtsov ning juunioride arvestuses SK Spa&Sport esindaja Edgar Kaasik, kes saavutas ka rannafitnessi üldvõidu. Klassikalise kulturismi võit ja kulturismikategooriate absoluutvõit läks Kristjan Orasele TÜ ASK-ist, kes on rohkem tuntud aerutajana.

Võistluste peakohtunik Egle Eller-Nabi pidas võistlusi igati kordaläinuks ja väga heaks proovikiviks uutele võistlejatele ning motivatsiooniks pealtvaatajatele.

Jalus