Otsi
 

Uudised

Tule neljapäeval, 1. juunil kell 18.40 kõhu-, selja- ja tuharatreeningu esilinastusele!

30.05.2017

Alates 2016. aasta maikuust oleme pakkunud rühmatreeningute huvilistele võimalust osaleda varahommikustel kui ka päevastel kellaaegadel virtuaaltreeningutel. Kui varem on treeningud olnud inglise keeles, siis nüüd pakume võimalust treenida ka eestikeelsete videote ja meie enda treenerite juhendamisel.

Tule neljapäeval, 1. juunil kell 18.40 esimese eestikeelse virtuaaltunni esilinastusele, milleks on kõhu-, selja- ja tuharatreening. Kohal on ka treener Katrena Tenno, kes tutvustab uuenduslikku ja põnevat treenimise võimalust ning treenib selles tunnis koos Sinuga.

Kõhu-, selja- ja tuharatreeningu virtuaaltreening on 45-minutiline tõhus treening, kus treenitakse ja tugevdatakse peamiselt kõhu-, selja- ning tuharalihaseid. Tund algab kerge liikuva soojendusega. Põhiosas kasutatakse mitmesuguseid vahendeid ja oma keharaskust. Tund lõpeb kergete venitusharjutustega. Treening sobib nii algajale kui ka edasijõudnule ning seda võib kombineerida mõne muu rühmatunni või jõusaalitreeninguga.

Virtuaaltreening on treening, kus suurele ekraanile kuvatakse treeningtund videona, mis on varem üles filmitud. Virtuaaltreeningu puhul tuleks nagu tavapärase tunni puhul koht broneerida ja pilet välja võtta. Stuudios poeta see helisüsteemi juures olevasse korvikesse. Virtuaaltreeningu süsteem käivitub ja lõppeb ise!

Registreerun treeningule

Jalus