Otsi
 

Uudised

Alates oktoobrist on meie tunniplaanis taaskord Seljajooga!

16.10.2017

Alates oktoobrist on meie tunniplaanis taaskord Seljajooga, treener Enely Jääger juhendamisel. Treening toimub teisipäeviti kell 17.20.

Me oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Enely seljajooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt osalejate vajadustest ja soovidest. Treenerina annab ta oma õpilasele õnge, kala aga tuleb ise kinni püüda.

Joogaõpetaja ja terapeudina on Enely spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele. Seljavalu takistab meie igapäevaelu, põhjustades nii väsimust kui ka töövõime langust. Seljavalu on väga levinud probleem ning kahjuks oleme me harjunud oma valudega elama. Selg tasakaalustab keha luude, liigeste, lihaste ja närvide tööd ning nende kehaosade tegevused omakorda mõjutavad meie keha asendit, liikumist ja üldist tervislikku seisundit. Vähesed teavad, et lihtsate jooga- ja hingamisharjutustega on võimalik seljavaludest täielikult vabaneda. Seljajoogasse on oodatud kõik, nii joogaga juba sõbraks saanud kui ka kõik need, kellel joogaga varasemat kokkupuudet ei ole olnud.

Enely naudib oma tööd treeneri ja terapeudina. Hea tunde annab klientide positiivne tagasiside ja kõige suurem rõõm on näha sära osalejate silmades.

Enely Jääger on rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogatreener – ja terapeut. Ta on läbinud viie-aastase joogateraapia õppeprogrammi DR N Chandrasekaran juhendamisel (Viniyoga Healing Foundation of India, Yoga Therapy Training 900 tundi) ja lõpetanud klassikalise jooga nelja-aastase Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse (KHYF Yoga Teacher Training 500 tundi) ning täiendanud oma teadmisi jooga valdkonnas erinevatel rahvusvahelistel seminaridel.

Rohkem võib lugeda tema kodulehelt www.yogahouse.ee

 

Jalus