Otsi
 

Uudised

Anna ka Sina oma panus Ukraina heaks!

28.11.2014

Vaimse tervise ja turvalisuse tagamise üheks oluliseks alusväärtuseks on võrdsus, mida me Audenteses kaitseme ja teostame järjepidevalt nii vaimsel, füüsilisel kui ka sotsiaalsel tasandil.

Me teeme kõik selleks, et vältida kiusamist, vägivalda ja kuritegevust nii koolimajades kui ka spordikompleksis. Soovime, et nii oleks see kogu maailmas.

Võimalusel tuleb hädasolijat aidata ja seetõttu võtsime ühendust kolme mittetulundusühinguga: MTÜ Eesti Pagulasabi, MTÜ Mondo ja MTÜ Ukraina Kultuurikeskus, et liituda nende algatatusega „Ukraina heaks!”.

Ida-Ukrainas sõjategevuse tõttu kannatada saanute abistamiseks kogutakse talveriideid, jalatseid ja muud vajalikku talvel toimetulemiseks. Jõuluaeg on just õige hetk näidata oma hoolivust ning pakkuda vajajale abi. Kutsume kõiki klubiliikmeid üles andma 1. ja 2. detsembril koos Audentesega sellesse omapoolne panus.

Kogumiskoht on suure koolimaja raamatukogu lugemissaal ja kõikidele küsimustele on valmis vastama raamatukogu juhataja Rita Hübner e-posti teel rita.hubner@audentes.ee või telefonil 699 6505.

Oodatud on

  • talveriided (joped, mantlid, kasukad, kombinesoonid, suusapüksid, fliisid, kampsunid, soojad mütsid, kindad, sallid, termopesu (uus), villased sokid);
  • talvejalatsid nii lastele kui ka täiskasvanutele;
  • soojad tekid, magamiskotid, matkamatid;
  • otsmikulambid, taskulambid.

Palume tuua vaid nimekirjas olevaid esemeid. Kõik asjad peavad olema kvaliteetsed, puhtad ja Ukrainasse saatmist väärt!

Loe täpsemalt: http://www.ukrainaheaks.ee/
Vaata inspireerivat videokatkendit esmaspäeval eetris olnud Ringvaate saatest: etv.err.ee/v/meelelahutus/ringvaade/ringvaate_lood/106c46d4-6e28-428c-948d-49b7c62f059f

Jalus