Otsi
 

Uudised

Anre Matetski: „Annan endast parima ja kogen head tagasisidet“

02.10.2015

Audentes Fitnessi poksitreener Anre Matetski on treeneriametit pidanud juba 11 aastat.
Varem on ta töötanud ka erasektoris ihukaitsjana ja olnud tegev kaitsejõudude eriüksuses. Viimastel aastatel on Anre pühendunud ainult treeneritööle.

Kas olid ka lapsena sportlik?
Spordiga olen tegelenud suure osa oma elust. Lapsena mängisin korvpalli, hiljem tegin kõvasti jalgpallitrenni. Olen alati armastanud jooksmas käia.

Kuidas jõudsid treeneriametini?
Ühes spordiklubis tehti mulle ettepanek hakata andma kikkpoksitrenne. Olin sellega kohe nõus ja sealt edasi arenes treenerikarjäär juba iseenesest.

Mis Sind selles töös köidab?
Mulle meeldib inimestega tegeleda: annan endast parima ja kogen head tagasisidet. Tööõhkkond on alati rõõmus ja positiivne.

Millised on treeneritöös kõige toredamad hetked?
Tore on see, kui inimene tunnistab, et tänu treenerile on ta hakanud ennast ületama ja liigub paremuse suunas. Mulle annavad jõudu ka tänulikud ja rõõmsad naeratused trenni tegemise ajal!

Millega tegeled vabal ajal?
Enamik vaba aega läheb perele. Minu peres kasvab kaks imearmast last ja varsti on veel lisa tulemas. Olen pühendunud pereisa.

Millised tegevused panevad Sul südame rõõmust põksuma?
Rõõmustab see, kui töö, mida inimestega teen, hakkab vilja kandma: nad saavad tänu treenerile tervemaks ja tugevamaks.

Ma hindan Anre juures väga tema professionaalsust, lisaks on ta väga kohustundlik, soe ja südamlik inimene. Kõik omadused, mis ühes treeneris olema peavad, on tal olemas, seega mul on hea meel, et Anre on Audentes Fitnessi treenerite-peres.

Katrin Hiiepuu
Audentes Fitnessi juhataja ja peatreener

Jalus