Otsi
 

Uudised

bodyART® on tunniplaanis tagasi!

13.10.2017

Alates 16. oktoobrist on tunniplaanis tagasi armastatud keha ja meele treening bodyART® treener Shalini Mody juhendamisel. Treening hakkab toimuma esmaspäeviti kell 19.35.

bodyART® on Robert Steinbacheri loodud funktsionaalne keha ja meele treening, mis põhineb viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil. bodyART®i tunnis on eri harjutused ja hingamine sulatatud ühtseks tervikuks. Harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, idamaistest tehnikatest kui ka tavapärasest jõutreeningust. Vastandite seaduspärasus – yin ja yang – on tunnis olulisel kohal: pingutusele järgneb lõdvestus ja sissehingamisele väljahingamine. bodyART®is ei kasutata keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone: iga osaleja töötab omas rütmis ja oma hingamisega.

Trenni saadab hea muusika. Kui tunni ülesehitus on sama, siis iga mõne aja tagant vahetuvad treeninguharjutused ja muusika, hoidmaks trennikogemust igale osalejale põnevana.
Treening toimub paljajalu või sokkides ning mugavates sportlikes riietes. bodyART® sobib igal tasemel harrastajatele – nii meestele kui ka naistele.

Jalus