Otsi
 

Uudised

Uus treeninghooaeg

31.08.2015

Meil on heameel Sulle uuel hooajal vastu astuda täienenud tunniplaaniga. Tunniplaani on lisandunud täiesti uued treeningud deepWORK®, bodyART®, Aqua Interval ja Ringtreening 75. Lisaks naasevad treeningplaani peale suvist puhkust TRX®, Jooksutreening 75, Fitness Boxing ja Thai Boxing. Täies mahus tunniplaan hakkab kehtima alates esmaspäevast, 14.09.

deepWORK® on atleetlik, väsitav, ainulaadne ja energiline treening, mis erineb teistest tuntud treeninguprogrammidest. deepWORK® põhineb viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil ning yin’i ja yang’i printsiibil, kombineerides füüsist ja vaimu funktsionaalses treeningus. Tunnis ei kasutata treeningvahendeid.

deepWORK® toimub esmaspäeviti kell 18.30 Maris Benita juhendamisel ja alates 17.09 neljapäeviti kell 18.30 Katrin Hiiepuu juhendamisel.
bodyART® on Robert Steinbacheri loodud funktsionaalne keha ja meele treening, mis baseerub viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil. bodyART®-i tunnis on eri harjutused ja hingamine kombineeritud ühtseks tervikuks.

Harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, idamaistest tehnikatest kui ka tavapärasest jõutreeningust. Vastandite seaduspärasused – yin ja yang – on tunnis olulisel kohal: pingutusele järgneb lõdvestus, sissehingamisele väljahingamine.

bodyART®-is ei kasutata keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone: iga osaleja töötab omas rütmis ja oma hingamisega.

bodyART® toimub teisipäeviti kell 17.20 Katrin Hiiepuu juhendamisel.

Aqua Interval on 50-minutiline veetreening, kus arendatakse nii aeroobset kui ka lihasvastupidavust. Intensiivsed ehk pingutusharjutused vahelduvad vähem intensiivsete ehk taastusharjutustega.

Aqua Interval toimub pühapäeviti kell 18.45 Lenne Allandi-Väli juhendamisel.

Ringtreening 75 on 75-minutiline kergejõustikuhalli treening, kus tehakse harjutusi nii ala- kui ka ülakehale, arendades vastupidavust ja lihasjõudu. Tunnis rakendatakse eri tehnikaid ja mitmesuguseid vahendeid (hüpits, hüppekastid, vabad raskused, varbsein, kummilindid, kiirusredel jmt).

Treeningul ei kasutata taustmuusikat ega mikrofoni ning rühm on väiksem – tänu sellele jõuab treener osalejateni individuaalsemal tasandil kui tavapärasel rühmatreeningul. Tund on jõukohane peaaegu kõigile trennihuvilistele, sest ebasobiva harjutuse saab vajaduse korral sobivamaga asendada.

Ringtreening 75 toimub kolmapäeviti (alates 9.09) kell 18.15 Katrin Hiiepuu juhendamisel ja reedeti (alates 4.09) kell 17.30 Kertu Rahuorg-i juhendamisel.

Jalus