Otsi
 

Uudised

Jõusaalis ootavad huvilist uued treeninguseadmed

11.10.2017

Soovime klubiliikmetele pakkuda mitmekülgseid sportimisvõimalusi, seepärast täiendasime septembri keskel jõusaali viie uue trenažööriga.

  • Mitmefunktsiooniline tuharapink on tõhus ja mugav seade, mis võimaldab teha väga erinevaid alakeha harjutusi. Klassikaline tuharalihaste harjutus on kangiga puusatõste, mille sooritamine on sellel tuharapingil mugavam kui kuskil mujal.
  • Hack-küki trenažöör aitab tõhusalt treenida reielihaseid. Seadet on mugav kasutada ja see pakub alakeha lihaste arendamiseks korralikku koormust.
  • Ülatõmbe istepingil saab treenida ja tugevdada ülaselja lihaseid. Seadme ergonoomiline ehitus tagab meeldiva treeningukogemuse.
  • Negatiivse kaldega seljapingil tehakse jõuharjutust, mis imiteerib ettekallutusega sooritatavat T-kangi tõmbamist vastu kõhtu. Seade pakub ülakehale head tuge, muutes harjutuse ohutumaks ja uudsemaks.
  • 45 kraadi trenažöör kõhulihastele on ainulaadne treeninguvahend, millega saate tõhusalt, ohutult ja mugavalt tugevdada kõhu sirglihast. Seade on ketastega laaditav ja sujuva ülekandega.

Jõusaalis aitavad uute seadmetega tutvuda personaaltreenerid Marko Sildoja ja Signe Tilk. Nad teevad ka koormusteste, korraldavad personaaltreeninguid ning toetavad eesmärgi seadmisel ja saavutamisel nii salenemisprogrammi kui ka programmi „Keha vormi“ osalejaid.

Meie personaaltreenerite valveajad

Marko Sildoja Signe Tilk
E 16–20 9–12
T 8–12 ja 16–19
K 10–12 ja 16–20 16–20
N 8–12 ja 16–19 16–20
R 8–12

 

Jalus