Otsi
 

Uudised

Kadri-Liina Meister: „Tahtsin ise inimesi motiveerida ja juhendada, anda oma teadmisi edasi ka teistele“

14.10.2016

kadri-liina_370x240Audentese rühmatreenerile Kadri-Liina Meisterile meeldib näha inimeste saavutusi ja neile kaasa elada, olgu siis tegu täiskasvanute rühmatreeningu või lasteaialaste spordiüritusega.

Kas oled alati ainult treeneriametit pidanud?

Olen omandanud Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogi eriala ja töötan ka lasteaiaõpetajana. Lasteaias meeldib mulle samuti korraldada mitmesuguseid liikumistegevusi ja -mänge, osaleme lastega ka kõikvõimalikel spordiüritustel ja võistlustel.

Leian, et liikumisharjumus tuleb kinnistada juba varakult, aga ka lapsevanemad ei jää treeninguta, seega püüan kaks eri ametit ühendada.

Kas olid ka lapsena sportlik?

Olen tegelenud kergejõustiku ja jalgpalliga. Viimase puhul meeldis mulle tohutult meeskonnatöö, mida püüan ka rühmatreeningutel saavutada: me oleme üks tiim, meil on eesmärk ja me ei anna alla!

Kuidas jõudsid treeneriametini?

Hakkasin treeneriameti vastu huvi tundma siis, kui asusin tööle Audentes Fitnessi mängutoa lastehoidu. Nähes iga päev säravaid ja motiveeritud treenereid, kes pakatasid energiast, tekkis aina suurem huvi selle vastu, mis neid nii positiivsena hoiab. Üsna pea tundsin rühmatreeningutel osaledes tohutut motivatsiooni asuda ka ise treenerirolli.

Mis sind treeneritöös köidab?

Kõige enam naudin treeningutest saadavat energiat, inimestega suhtlemist ja nende innustamist. Mind rõõmustab see, kui näen treenijate edusamme nende järjekindlal teekonnal eesmärgi poole. Lisaks valmistab rõõmu igasugune tagasiside – see on alati oodatud.

Millega tegeled vabal ajal?

Vabal ajal veedan võimalikult palju aega endale oluliste inimestega. Meeldiva seltskonnaga leiab alati tegevusi, mis panevad südame heameelest põksuma.

Eriti sobivad mulle aktiivsed ettevõtmised, kuid samas naudin ka segamatuid hetki (näiteks jooga), mis hoiavad hinges rahu ja rõõmu. Terves kehas terve vaim!

Jalus