Otsi
 

Uudised

Meie klubil on uus juhataja ja uus peatreener

28.08.2017

Kuna senine Audentes Fitnessi juhataja ja peatreener Katrin Hiiepuu viibib lapsehoolduspuhkusel, täidavad tema tööülesandeid nüüd Siim Veri ning Kadri-Liina Meister.

Juhataja Siim Veri
Siimu kirg fitnessi kui elustiili vastu tärkas varajases teismeeas. Käies noorena fitnessiklubides sõpradega treenimas, avastas ta, et järjepideval sportimisel on füüsilise arengu kõrval muidki häid külgi. Sel moel õpib inimene paremini tundma nii iseennast kui ka ümbritsevaid.

Treeningurutiini ja distsipliini järgides sai Siim aru, kui oluline on töötahe. Kui liikuda realistliku eesmärgi poole sihikindlalt, siis muutub vägagi realistlikuks ka selle täitmine. Seda põhimõtet on Siim järginud nii töösuhetes, haridusteel kui ka sportlaskarjääris.

Siim on omandanud bakalaureusekraadi Tallinna tehnikaülikoolis haldusjuhtimise erialal ning praegu osaleb ta juhtimise ja turunduse magistriõppes.

Töösuhe Audentesega algas 2013. aasta detsembris, kui Siim alustas tööd jõusaali- ja personaaltreenerina. Sportliku harrastajana treenis ta meie klubis juba aastaid varem.

Siimu huvialadeks on lisaks fitnessile juhtimine, turundus ja ärikorraldus. Need valdkonnad kombinatsioonis haridustee valikutega on loonud hea baasi, mis võimaldab tal nüüdsest pühenduda fitnessiklubi juhataja tööle. Sellel ametikohal lubab uus juhataja anda endast parima, et teha oma tööd hästi ja pakkuda seeläbi väärtust meie fitnessiklubi liikmetele.

Siimu poole võite alati pöörduda (e-post siim.veri@audentes.ee, telefon 5566 1172) fitnessiklubi puudutavates küsimustes ning ka uued ideed ja tagasiside on alati teretulnud.

Peatreener Kadri-Liina Meister
Kadri-Liina on omandanud Tallinna ülikoolis alushariduse pedagoogi eriala magistrikraadi. Audentese perega liitus ta 2012. aastal, kui alustas tööd meie klubi mängutoa lastehoidjana. Viibides niivõrd positiivses keskkonnas, suheldes motiveeritud töötajate, rahulolevate klubiliikmete ja energiliste treeneritega, kiindus Kadri-Liina Audentesesse.

Ka aega klubiliikmena meenutab Kadri-Liina vaid positiivselt: ta õppis tundma treenereid, tutvus uute treeningustiilidega ja – mis kõige olulisem – liikus treenerikarjääri poole, õppides parimate treenerite pealt. Nimelt oli ta jõudnud ülikooliõpingute vältel selgusele, et treeneriamet on see, mis teda köidab.

Rühmatreenerina tegutseb Kadri-Liina alates 2015. aastast ja ta on kogemusi omandanud mitmes spordiklubis. Talle meeldivad intensiivsed jõu- ja vastupidavustreeningud. Lemmikute hulka kuuluvad Les Mills GRIT® Series ja Les Mills BodyPump®, mida Kadri-Liina juhendab ka Audentes Fitnessis. Ta on juhendanud veel beebide fitnessi, ABS-i treeningut, kõhu-, selja- ja tuharatreeningut, Synrgy Intervali tundi, ringtreeningut (75) ning Stretchingut. Üha suurem huvi on Kadri-Liinal tekkinud keha ja meele treeningute vastu.

Juhtimisvaldkond on Kadri-Liinat alati paelunud: ülikooli ajal osales ta juhtimis- ja psühholoogialoengutes ning ta on käinud ka paljudel juhtimiskoolitustel. Enesearengut peab meie uus peatreener väga oluliseks, seejuures pühendub ta oma tegevusele täielikult ning on avatud uutele ideedele ja võimalustele.

Peatreener Kadri-Liina poole saate pöörduda (e-post kadri-liina.meister@audentes.ee, telefon 5347 6220) rühmatreeninguid, tunniplaani ja treenereid puudutavates küsimustes. Samuti ootab ta ettepanekuid klubi arengu kohta.

Jalus