Otsi
 

Uudised

Miks valida deepWORK®-i treening?

29.09.2015

deepWORK® on atleetlik, väsitav, ainulaadne ja energiline treening, mis erineb teistest tuntud treeninguprogrammidest. deepWORK® põhineb viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil ning yin‘i ja yang‘i printsiibil, kombineerides füüsist ja vaimu funktsionaalses treeningus. Tunnis ei kasutata treeningvahendeid.

Mille poolest erineb teistest rühmatreeningutest?
Treening kombineerib endas kontraste – tund algab rahuliku iseenesesse vaatamisega ja hingamisele keskendumisega, sealt edasi vahetub energiafaas ning treening läheb kasvavalt intensiivsemaks, tund lõpeb rahuliku taastava osaga, kus keskendutakse taas iseendale ja oma hingamisele. Samuti on tunda kontraste ka tunni vältel, mitte ainult alg-, kesk- ja lõpposa energiafaaside vahetumiste näol. Tunni vältel väljenduvad kontrastid dünaamilise ja staatilise töö vaheldumisena.

Kellele tund sobib?
Tund on jõukohane kõigile trennihuvilistele, sest treener annab iga harjutuse kohta 2–4 erinevat raskusastet, mille seast igaüks leiab endale sobiva.

Millal tund toimub ja kes juhendavad?
deepWORK® toimub kaks korda nädalas – esmaspäeviti kell 18.30 Maris Benita ja neljapäeviti kell 18.30 Katrin Hiiepuu juhendamisel.

Kohtume deepWORK®-is!

Jalus