Otsi
 

Uudised

Miks valida TRX®-i treening?

13.10.2015

TRX® on 60-minutiline kogu kehale koormust pakkuv treening, kus kasutatakse erilist spordivahendit ja raskusena omaenese keha. Tõhus, kerelihaseid kaasav tund suurendab jõudu, painduvust, vastupidavust ja tasakaalu.

Mille poolest erineb teistest rühmatreeningutest?
Treeningvahend ise juba eristab tundi teistest rühmatreeningutest. TRX® on USA mereväes leiutatud treeningvahend, millega treenides kasutatakse harjutuste läbiviimisel raskusena omaenese keharaskust. TRX® võimaldab teha ohutult harjutusi jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks.

Kindlasti ei maksaks seda treeningvahendit alahinnata ja arvata, et kui raske üks treening kahe rihmaga ikka olla saab. See treening on maksimaalselt nii raske kui on omaenese keha, pluss sinna lisandub veel samaaegselt oma raskuse pidev stabiliseerimine läbi keha keskosa.

Kellele tund sobib?
Treeningus puuduvad keerulised kombinatsioonid ja harjutusi on lihtne järgi teha. TRX® sobib nii algajale kui ka edasijõudnule ja annab mõnusa koormuse ka paljude alade sportlastele.

Millal tund toimub ja kes juhendavad?
TRX® toimub kolm korda nädalas – teisipäeviti kell 19.30 Marko Sildoja juhendamisel ning neljapäeviti kell 19.30 ja laupäeviti kell 12.30 Kertu Rahuorg-i juhendamisel.

Kohtume TRX®-is!

Jalus