Otsi
 

Uudised

Heti-Helen Rohtla: „Treeneritöös köidab mind loomingulisus ja võimalus pakkuda inimestele midagi, mis mõjub neile hästi”

03.11.2014

Heti-Helen Rohtla_2014Heti kuulub kahtlemata Audentes Fitnessi kullafondi ning on armastatud ja hinnatud treener nii meie klientide kui ka kolleegide hulgas. Heti avab meile väikses intervjuus, mis teda treeneritöös kõige enam köidab.

Milliseid treeningutunde Sa Audenteses annad ja kui tihti?
Audenteses juhendan Bosu treeningut kolm korda nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti ning Kõht/Selg/Tuhar treeningut üks kord nädalas neljapäeviti.

Mis Sind treeneriametis köidab?
Treeneritöös köidab mind loomingulisus ja võimalus pakkuda inimestele midagi, mis mõjub neile hästi. Mulle meeldivad vaheldusrikkus ja treeningud eri vahenditega. Bosu on minu suur lemmik juba neli aastat – see on nii võimalusterohke ja tõhus vahend.
Kõige toredam on treeneriameti juures muidugi see, kui keegi tuleb peale trenni tänama või kui näed oma silmaga neid muutusi, mis trenniga on saavutatud.

Kuidas Sa treeneritööni jõudsid?
Tegelikult õppisin ülikoolis psühholoogiat ja ka töötasin sellel erialal mõne aasta. Kuid tantsupisik on mul alati sees olnud ja läks ikka nii, et hobist kujunes töö. Ja ma tõesti armastan seda tööd!

Meenuta mõnda meeleolukat juhtumit või seika, mis on tekkinud seoses Sinu tööga.
Oh, nalja on palju saanud. Näiteks olen trenniriided koju unustanud ja siis kuskilt maja pealt laenatud riietega trenni juhendanud. Ükskord ei leidnud muud, kui meeste lühikesed püksid, mis olid mulle nii laiad, et pidin kogu tunni ühe käega pükse üleval hoidma.

Millega tegeled vabal ajal? Mis paneb Su südame rõõmust põksuma?
Kui tööl ei peaks käima, siis ma ainult reisiksin, seljakott seljas, soojadel maadel. Külm mulle ei meeldi. Jah, reisiplaanide tegemine paneb mul alati südame kiiremini põksuma!

„Heti on alati väga soe, südamlik, tähelepanelik ja abivalmis. Usun, et täpselt samu omadusi peegeldab ta oma treeningutega ka meie klientidele. Mul on hea meel, et Heti on meie treeneriteperes!”

Katrin Hiiepuu, Audentes Fitnessi juhataja ja peatreener

Jalus