Uudised

Siim Veri tuli noorte ja juunioride absoluutseks võitjaks kulturismis ja Regina Krukovskaja on absoluutvõitja bikiinifitnessis

06.04.2015

Siim-Veri_370x240_2015Sellel laupäeval, 4. aprillil toimusid Tartus Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.

Audentes Fitnessi oli esindamas korralik kahurvägi eesotsas meie jõusaali- ja personaaltreenerite Siim Veri ja Marko Sildojaga. Meestest võistles veel Markus Lattikas. Naistest oli klubi eest väljas super tulemuse teinud Regina Krukovskaja, Kristiin Heleen Uuemõis, Kätlin Kärdi, Liina Selgmäe, Ene Tomingas ja Ada Leštšenski.

Parima tulemuse meestest tegi kahtlemata Siim, kes tuli oma kategoorias (kulturism juuniorid edasijõudnud +75 kg) kindlaks võitjaks. Sealt edasi suundus Siim noorte ja juunioride absoluutse võitja tiitli nimel lahingusse, mille ta taas kinni pani! Järgmisena käis võistlus meeste absoluutse võitja karika nimel, kus läksid kokku kõik klassikalise kulturismi ja kulturismi oma kategooriate parimad. Meeste absoluudis jäi Siim neljandaks.

Parima tulemuse naistest tegi Regina Krukovskaja, kes võitis nendelt võistlustelt kõik, mis ühel bikiinifitnessi võistlejal võita oli!
Kõikepealt võitis Regina ülekaalukalt oma kategooria (bikiinifitness edasijõudnud -163 cm). Sealt liikus Regina edasi võistlema biikiinifitnessi edasijõudnute absoluuti, kus võistlevad kõikide oma pikkuskategooriate võitjad omavahel. Ka selle võitis Regina kindlalt. Viimaseks võistluseks oli olla vastamisi bikiinifitnessi algajate kategooria absoluutvõitjaga. Regina oli sellel võistlusel ületamatu ja ka viimane karikas tuli tema auhinnakappi.

Esimest korda võistles seekord kolm tüdrukut ja debüüdid olid vägagi edukad. Kristiin Heleen võitis oma kategoorias (bikiinifitness algajad +169 cm) esimese koha, Kätlin tuli oma kategoorias (bikiinifitness algajad -166 cm) teisele kohale ning Liina bikiinifitness algajad -163 cm kategoorias kolmandale kohale!

Samuti oli laval esimest korda meie jõusaali- ja personaaltreener Marko, kes võistles kategoorias rannafitness algajad -178 cm. Marko vorm oli hea, mida näitas ka tulemus – kolmas koht!

Rannafitnessis võistles ka Markus Lattikas, kes sattus kõige rahvarohkemasse kategooriasse – rannafitness algajad +178 cm, kus võistles 14 võistlejat, Markuse kohaks oli seekord 12.
Lavalaudadele astus ka juba mitmeid kordi laval olnud Ene Tomingas, kes tuli oma kategoorias (bikiinifitness edasijõudnud +169 cm) kolmandale kohale!

Samuti mitmendat korda oli laval Ada Leštšenski, kes oli bikiinifitness edasijõudnud -166 cm kategoorias neljas.

Jõudu ja jaksu edasistel võistlustel ning palju õnne võitjatele!