Otsi
 

Uudised

Tere tulemast Audentes Fitnessi uuele kodulehele!

03.09.2015

Uus kodulehtEelmisel nädalal oli meil rõõm muuta avalikuks oma uus koduleht. Tänu lehe selgemale liigendusele ja läbimõeldud esitusele on nüüdsest infot leida oluliselt lihtsam.

Selge teave
Kõik tekstid oleme põhjalikult üle vaadanud. Neid uuendades muutsime sisu võimalikult arusaadavaks. Oleme kodulehel esile toonud enim kasutatavad lehed: näiteks tunniplaani, kodukorra ja hinnakirja.

Kodulehe ülesehitus
Uus Audentes Fitnessi koduleht audentesfitness.ee on ühendatud Audentese üldlehega audentes.ee. Kõik Audentese üksused – lastekool, erakool, IB Diploma, e-gümnaasium, spordigümnaasium, huvikeskus, spordiklubi, fitnessiklubi ja spordikeskus – on viidud lehe päisesse. Seal jäävad nad nähtavaks ka mõne konkreetse üksuse lehele sisenemisel. Selline lahendus annab senisest parema ülevaate kõigist Audentese pakutavatest võimalustest.

Igal üksuselehel on

  • vahelduvad bännerid, mida jälgides saab olla kursis meie olulisimate sündmuste ja tegevustega;
  • värsked uudised üksuste kohta;
  • kontaktid, et klient saaks alati ühendust just õige üksuse ja isikuga;
  • läbivalt muutumatu jalus, kuhu oleme koondanud üldinfo: missioon ja visioon, ajalugu, töötajad, parkimine jms.

Uuel platvormil töötavat lehte saab hästi vaadelda nii arvutist, tahvlist kui ka mobiilist. Praegu ei ole veel igast seadmest mugavalt jälgitav vaid rühmatreeningute tunniplaan, mille viime uuele platvormile üle teises etapis.

Jalus