Otsi
 

Uudised

Tule laupäeval, 16. septembril lahtiste uste päevale!

27.08.2017

Hea spordisõber!

Ootame Sind laupäeval, 16. septembril koos oma lähedaste ja sõpradega Audentes Fitnessi lahtiste uste päevale!

Sissepääs on sel päeval kõigile tasuta. See on väga hea võimalus tutvuda meie mitmekülgse fitnessiklubiga: jõusaali, spinningusaali ja kergejõustikuhalli võimalustega ning osaleda rühmatreeningutel. Lahtiste uste päeval leiad rühmatreeningute tunniplaanist uusi ja huvitavaid eritreeninguid. Loomulikult on lahti ka meie ujula koos leili- ja aurusaunaga.

Klubi on lahtiste uste päeval avatud 8–22. Lisaks on treenerid sellel päeval väljas messiboksiga ajavahemikus 9–19. Tasub julgelt ligi astuda ja kasutada võimalust tutvuda meie majas pakutavaga. Treenerid vastavad ka küsimustele ja annavad head treeningunõu.

Kõigi külaliste vahel loosime välja treeninguprogrammi „Keha vormi“ ning kõik, kes sõlmivad sel päeval treeningupaketi lepingu, treenivad kuu lõpuni tasuta ja esimese makse tasuvad alles järgmisel kuul.

Kohtumiseni laupäeval!
Siim Veri
Audentes Fitnessi juhataja

Nõustame

Vastame küsimustele ja anname treeningunõu
Meie meeskond on lahtiste uste päeval väljas messiboksiga kell 9–19, et vastata küsimustele ning anda nõu erinevate treeninguvõimaluste kohta.

Oleme messiboksis esindatud järgnevalt

  • Fitnessiklubi juhataja Siim Veri kell 9–14
  • Kliendihaldur Ksenia Lapõševa kell 9–14
  • Jõusaali- ja personaaltreener Marko Sildoja kell 9–12
  • Jõusaali- ja personaaltreener Signe Tilk kell 12–15
  • Fitnessiklubi peatreener Kadri-Liina Meister kell 14–19
  • Kliendihaldur Merilyn Saulep kell 14–19
  • Rühmatreener Laura Roomet kell 15–19

Loosimine

Loosime välja treeninguprogrammi „Keha vormi“
Kõikide lahtiste uste päeva külastajate vahel loosime välja treeninguprogrammi „Keha vormi“! Kahekuulise programmi eesmärk on saavutada kliendi seatud optimaalsed ja teostatavad treeningutulemused, kombineerides toitumist ning treeninguid. Osalejat juhendab personaaltreener.

Solmi-leping-tana_2

Treeningupaketi lepingu tasub sõlmida lahtiste uste päeval!
Kõik külastajad, kes sõlmivad lahtiste uste päeval treeningupaketi lepingu, treenivad kuu lõpuni tasuta ja esimese makse tasuvad alles järgmisel kuul.

Parkimine2

Parkimine on tasuta ja ajapiiranguta
Lahtiste uste päeval on parkimine tasuta ning Tondi tänava poolsetes Audentese EuroParki parklates ajapiirang puudub. Seega ei ole parkimiskella vaja panna ning samuti ei ole vajalik auto registrinumbri sisestamine parkimisautomaati.

Bussiliikluses sõidab spordikeskuse ette buss nr 23 (Marsi peatus) ja spordikeskuse taha bussid 17 ja 17A, (Tüve peatus).

Mangutuba2

1,5–6-aastased lapsed saate jätta mängutoa hoidja hoolde
Lahtiste uste päeval klubisse treenima tulles saate jätta oma 1,5–6-aastased lapsed mängutoa hoidja hoolde. Sel päeval on mängutoa kasutamine tasuta ning mängutuba on lahti 9–19.

MyBody2

MyBody tooted on 20% soodsamad
Lahtiste uste päeval on meie majas asuv MyBody pood avatud kell 11–17.00. Degusteerimisel on ALL STARS batoonid ning SELF taastusjoogid. Samuti on sellel päeval kogu kaup 20% soodsam!

SalonShop

Salonshop üllatab kingituste ja testritega
Ostes vastuvõtuletist Salonshopi toote, saad kaasa kingituse! Lisaks leiad riietusruumidest proovimiseks erinevaid testreid.

Arena-ja-Adidas

Arena ja Adidase tooted on 20% soodsamad
Lahtiste uste päeval on vastuvõtuletis Arena ujumisriided ja -varustus ning Adidase treeningriided 20% soodsamad!

Vaata lahtiste uste päeva rühma- ja virtuaaltreeninguid

Jalus