Otsi
 

Uudised

Tunniplaani lisandusid virtuaaltreeningud!

27.05.2016

VirtuaalAlates esmaspäevast, 16. maist pakume võimalust osaleda kauaoodatud virtuaaltreeningutel, mis hakkavad toimuma stuudios nr 2 nii varahommikustel kui ka päevastel kellaaegadel.

Praegune virtuaaltreeningute plaan on üleval tunniplaanis ja mobiiliäpis. Virtuaaltreeninguna toimuvad esialgu BODYPUMP®, BODYPUMP® Ekspress, CXWORX®, SH’BAM™ ja BODYBALANCE®.

Virtuaaltreening on tund, kus päris treenerit ees ei ole. Treening kuvatakse suurele ekraanile treeningtunni videona, mis on varem üles filmitud. Nii saad suurepärase võimaluse teha rühmatreeningut ajal, kui treeneriga rühmatunde ei toimu.

Virtuaaltreeningu puhul tuleks nagu tavapärase tunni puhul koht broneerida ja pilet välja võtta. Stuudios poeta see helisüsteemi juures olevasse korvikesse. Virtuaaltreeningu süsteem käivitub ja lõppeb ise, Sinul jääb üle vaid õigeks ajaks kohale tulla!

Pane tähele, et virtuaaltreeningud on ingliskeelsed.

Treeningust osavõtt toimub omal vastutusel. Soovitame kindlasti osaleda ka treeneriga juhendatud tundides, kus saab harjutuste sooritamiseks korrektse tehnilise baasi ning seejärel külastada virtuaaltreeninguid.

Tule ja proovi ning saa uus kogemus!

Jalus