Otsi
 

Uudised

Tunniplaani muudatused

29.01.2016

Meil on hea meel teatada, et alates 30. jaanuarist alustab laupäeviti täiesti uus treening Kundalini Yoga 90 kell 10.30 Katrin Reinmaa juhendamisel. Treening hakkab toimuma kolmandas stuudios ja kestab 90 minutit.

Joogide poolt aastatuhandete vältel välja töötatud kundalini jooga tehnoloogia on pärit Indiast, mis jõudis 1969. aastal läände. Erinevad joogaliigid on nagu teemandi erinevad tahud – Kundalini jooga on teemant ise, sest ta ühendab endas kõikide teiste joogaliikide erinevad küljed. Kundalini jooga on intensiivsem ja dünaamilisem, hõlmates endasse füüsilisi harjutusi (kriyad), hingamistehnikat (pranayama), kehaasendeid (asanad), kätehoiakuid (mudrad), loitsimist (mantrad), lõdvestusi ja meditatsioone.

Nii kirjeldab Katrin Reinmaa oma teekonda Kundalini joogani:
Kümmekond aastat tagasi tundsin, et elu on mind nii-öelda nurka ajanud – miski ei pakkunud enam rõõmu, kõik energiad olid kinni jooksnud, olin tasakaalust täiesti väljas. Lahendusi ja uut tasakaalu otsima hakates jõudsin kõigepealt Šivananda joogani ja siis paar aastat hiljem tänu Marika Blossfeldti korraldatud jooganädavahetusele Kundalini joogani. Kuna Kundalini jooga on väga-väga tõhus, siis tundsin peagi, et just sellega tahan ma edasi tegelda. Nüüdseks olen lõpetanud 1. astme joogaõpetaja kursused Amrit Nam Sarovari koolis (Prantsusmaa) ja alustan tänavu 2. astme õpet. Kundalini jooga on andnud mulle oskuse püsida hetkes, meelerahu, parema intuitsiooni ja kontakti oma hingega, loomulikult parema tervise ja võime end ise tasakaalustada. Suurima heameelega jagan neid oskusi Sinuga – vastavalt joogi Bhajani õpetusele.

Lisaks toob rühmatreeningute tunniplaani muudatuse ka kolmapäev, 24. veebruar ehk Eesti Vabariigi aastapäev. Sellel päeval toimuvad rühmatreeningud vähendatud graafiku alusel ja päeva esimeses pooles. Maja on avatud 8.00–20.00. Mängutuba on suletud.

Jalus