Otsi
 

Uudised

Anu Ruutu ja Riina Suhotskaja on tagasi!

25.05.2016

Meil on heameel teatada, et Audentes Fitnessi treeneriperega on taasliitunud Anu Ruutu, kes hakkab suvel juhendama laupäevast Power Yoga tundi kell 11.15 ning sügisel muid treeninguidki. Laupäevane Power Yoga on tunniplaanis juba sellel laupäeval, 28. mail.

Ja sellega kõik hea veel ei lõpe, sest lisaks Anule liitub meiega taas Riina Suhotskaja, kes hakkab juhendama alates 8. juunist kolmapäeviti kell 10.30 Functional Body tundi.

Power Yoga põhineb ashtanga-joogal. Treeningul liigutakse ühest asendist ehk asana’st teise ilma puhkuseta. Tund on füüsiliselt raske. Treeningu käigus tugevdatakse ja venitatakse lihaseid, pöörates seejuures tähelepanu õigele hingamisele. Tunni lõpuks saavutatakse hea enesetunne. Treening nõuab pingutust ka füüsiliselt heas vormis meestelt, kes harilikult keskenduvad vaid jõutreeningule.

Functional Body
on 55-minutiline treening, mille põhieesmärgiks on kogu keha lihaste omavahelise töö parandamine. Treeningus antakse korraga tööd nii suurematele kui ka väiksematele lihasgruppidele. Treeningus kombineeritakse tavapäraseid jõuharjutusi omavahel ning arendatakse seeläbi kehatunnetust, tasakaalu, lihastoonust- ja vastupidavust.

Tule trenni!

Jalus