Otsi
 

Uudised

Uus tunniplaan 5. septembrist

31.08.2016

Virtuaaltreening_2016_1Hea klubiliige

Alates 5. septembrist algab sügishooaeg ning koos sellega uus ja täienenud tunniplaan.

Tunniplaani on lisandunud uusi põnevaid treeninguid nagu Wake Up esmaspäeva hommikul Kaja Tuisu juhendamisel ja suvest tuttav Functional Body Riina Suhotskaja eestvedamisel esmaspäeva lõunal ja õhtul.

Treener Anu Ruutu juhendamisel saab teisipäeva ja neljapäeva õhtul osaleda kauaoodatud Step tundides ja ühtlasi on võimalik ka nädala sees PowerYoga ja Stretching 60 tundi tulla.

Kolmapäeva õhtuti hakkab meditatiivset ning teraapilist tundi Body Mind Therapy juhendama Kai-Riin Bachmann. Neljapäeva õhtuti saab teha tõhusa treeningu koos Katrena Tennoga TRX & Core tunnis, mis keskendub senisest enam kerelihaste tugevdamisele.

Enn Meiesaar on oma senist tundi Balance & Toning täiustanud ning nüüd kannab tund nime EnergyFlow. Tund on lihastoonust ja energia taset tõstev.

Septembri- ja oktoobrikuu jooksul lisanduvad tunniplaani veel järgmised tunnid nagu Interval Spin, Maraton Spin 75, Spin HIIT 30 ja Beebide Fitness.

Spin HIIT 30 on 30-minutiline kõrge intensiivsega intervallidel põhinev siserattatreening, mis arendab vastupidavust ning kulutab ohtralt kaloreid. Treeningut juhendab Mirjam Süvari.

Beebide Fitness on meie tunniplaanis midagi täiesti uut! Tunnis saab lapsevanem piisava koormuse, kuna väikelast kasutatakse harjutuste tegemisel raskusena. Ka laps areneb hästi, kuna saab suhelda teiste lastega ja on samas lähedases kontaktis vanemaga. Beebide Fitnessi tund alustab 23. septembrist kell 10 ja treeneriks on Liina Davõdova.

Kohtume trennis!

Jalus