Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ I etapi võitjad

11.11.2015

võitjaTeisipäeval, 10. novembril alustas jõusaalis juba kolmandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“. Esimesel ehk Sportlandi etapil võeti mõõtu ergomeetril sõudmises 90 sekundi jooksul.

Võistlus oli ülimalt meeleolukas ja osalejaid rohkem kui eelmisel aastal ehk tervenisti 40 meest ja 25 naist!

Meeste tase on aastaga taas tõusunud, üle 500 meetri sõudis 16 meest, eelmisel aastal oli see arv 10. Ühtlasi oli ka võidu toonud 538 meetrit parem tulemus kui eelmise aasta esikoha tulemus 536 meetrit. Parim mees oli Valery Zhumadilov, kes napi 4 meetriga võitis teise koha saavutanud Märten Juhan Märtsood, kelle tulemus oli 534 meetrit 90 sekundi jooksul. Kolmandaks sõudis end Jevgeni Garmaš, keda lahutas teisest kohast napid 3 meetrit ehk 531 meetrit.

Naiste parimaks tuli taas esimese aasta parim sõudja Tiina Kapten, kelle tulemus see aasta oli 467 meetrit, esimesel aastal võites oli tulemuseks meeter rohkem. Teise koha sõudis välja Kertu Alnek 443 meetriga ja kolmanda koha napilt Lilian Rannu 438 meetriga. Neljas kohta jäi napilt meetriga maha.

Teine ehk MyBody etapp toimub juba 8. detsembril ja siis on võistlusaladeks lõuatõmbed meestele ja biitsepsitõmbed kangiga (0,3 x keharaskus) naistele.