Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ II ehk CamelBaki ja SynLabi etapi võitjad

07.12.2016

Teisipäeval, 6. detsembril toimus jõusaalis juba neljandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.

Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu lõuatõmmetes ja naised biitsepsitõmmetes
(0,3 x keharaskusega)
.

Meeste tase on võrreldes aasta taguse ajaga taas tõusnud. Kui eelmine aasta tõi võidu Oleg Leštšenskile 31 kordust, siis seekord tuli võit 32 kordusega. Teise koha omanik Oleg Žumadilov jäi võitjale maha kahe kordusega ning kolmas koht kuulus 28 kordusega Jüri Merimaale, kes ületas oma aastatagust tulemust kahe kordusega.

Meeste üldtabeli liider suure edumaa ja 32 punktiga on Oleg Žumadilov, teist ja kolmandat kohta jagavad 20 punktiga Priidu Niit ja Oleg Leštšenski.

Naiste tase on võrreldes eelmise aastaga hüppeliselt tõusnud. Kui eelmisel aastal tõi võidu 31 kordust Kärt Kärnerilt, siis see aasta tuli esimesele kohale Julia Õismaa 41 kordusega! Teisele kohale tuli Kaia Liis Tomak 29 kordusega ning kolmandale kohale Ilona Maide 26 kordusega. Eelmise aasta alavõitja Kärt Kärner pidi leppima seekord neljanda koha ja 24 kordusega.

Naiste üldtabelis käib tihe rebimine, sest hetkel on 24 punktiga juhtimas Lilian Rannu, kohe tema kannul 23 punktiga on Anu Teesaar ja kolmandal kohal 22 punktiga Kärt Kärner.

Kolmas etapp ehk MyBody etapp toimub 10. jaanuaril ning siis on võistlusaladeks rippes jalgade tõste kangi puudutamisega meestele ja istesse tõus kõhupingil naistele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Jalus