Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ II ehk MyBody etapi võitjad

09.12.2015

Teine_etappTeisipäeval, 8. detsembril toimus jõusaalis juba kolmandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“. Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu lõuatõmmetes ja naised biitsepsi tõstetes kangiga, kangi raskuseks oli 30% keharaskusest.

Meeste lõuatõmmete tase on võrreldes aasta taguse ajaga sama. Ka seekord tõi võidu 31 lõuatõmmet, kuid see aasta tõmbas võidu toonud kordused Oleg Leštšenski ja kohe tema kannul püsis paar kordust vähema kuid väga tugeva tulemusega eelmise aasta liider Valery Zhumadilov. Kolmandat ja neljandat kohta jäid jagama Martti Aljand ja Jüri Merimaa.

Naiste biitsepsi tõsted olid võistlussarja kavas esmakordselt ja võib öelda, et Audentese naised on tugevad. Kangile laoti iga naise kehakaalust 30% ja sellega tehti nii mitu kordust kui suudeti. Parim naine oli Kärt Kärner, kes tegi uskumatud 31 kordust, teise koha omanik Mirjam Luhakooder tegi väga head 25 kordust ja kolmandaks tuli Regina Krukovskaja 21 kordusega.

Kolmas ehk Adidase etapp toimub juba 12. jaanuaril ja siis on võistlusaladeks istesse tõus kõhupingil naistele ja rippes jalgade tõsted kangi puudutamisega meestele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta.
.

Jalus