Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ II ehk Roll Studio etapi võitjad

13.12.2017

Teisipäeval, 12. detsembril jätkus jõusaalis menuka võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ viies hooaeg.

Roll Studio etapil võtsid mehed mõõtu keharaskusega lõuatõmmetes ning naised biitsepsitõmmetes kangiga (30% keharaskusest).

Meeste tase oli väga ühtlane ning konkurentsirikas. Esikoha võttis 2016/2017 aasta võistlussarja võitja Oleg Žumadilov 31 kordusega. Teisele kohale jäi ühe korduselise vahega Anton Kondraškin, 30 kordusega. Kolmanda koha võttis tihedas konkurentsis Vahur Kiis 27 kordusega. Meeste üldarvestuses tõusis liidriks Oleg Žumadilov 33 punktiga, Vahur Kiis ja Erki Mitman tihedalt tema kannul 26 ja 20 punktiga.

Põnevusest ei jäänud puudu ka naiste võistlusel. Eelmise etapi kolmanda koha omanik Andra Moistus võitis biitsepsitõmmete etapi võimsa 55 kordusega. Väikese vahega võttis teise koha eelmise aasta võitja Julia Õismaa 53 kordusega. Kolmas koht kuulus Mari-Liis Tulevile 16 kordusega. Naiste üldarvestuses läks napilt juhtima Andra Moistus 35 punktiga, teisel kohal Julia Õismaa 34 punktiga ning kolmandal Rio-Steffi Plaaser 26 punktiga. Kõik on veel lahtine!

Kolmas ehk Mybody etapp toimub juba 9. jaanuaril ning siis on võistlusaladeks rippes jalgade tõste kangi puudutamisega meestele ja istesse tõus kõhupingil naistele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Kohtume võistlustel!

Jalus