Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT” II ehk Roll Studio etapp 12. detsembril

06.12.2017

Teine võistlusala toimub 12. detsembril, milleks on lõuatõmme meestele ja biitsepsitõmme (0,3 x keharaskusega) naistele. Võistlus toimub jõusaalis kell 9–12 ja 16–19.

Teise etapi auhinnad panevad välja meie head koostööpartnerid Roll StudioMyBody ja Devin vesi.

Teise ehk Roll Studio etapi auhinnad

  • 1. koht: neli rullmassaaži (60 min) Roll Studios;
  • 2. koht: kolm rullmassaaži (60 min) Roll Studios;
  • 3. koht: kaks rullmassaaži (60 min) Roll Studios;
  • 4.–6. koht: meened toidulisandite poelt MyBody;
  • kõik osalejad: 0,5 l Devini pudelivesi.

Parimad mehed ja naised võidavad rullmassaažid Roll Studios. Juuli lõpus avas oma uksed uus ja kaasaegne rullmassaaži stuudio Tallinnas. Roll Studio on koht, kus saad oma kehale ja organismile suure aitäh öelda. Rullmassaaž on kõige intensiivsem ja sügavam lümfimassaaž, mida täna on võimalik pakkuda. Rullmassaaži aparaadid töötavad puidust rullikutega, mille abil masinal erinevaid poose võttes saab kogu keha meeldiva ja väga kasuliku massaaži protseduuri.

Rullmassaaži abil paned tööle oma lümfisüsteemi, mis aitab kehast välja viia sinna kogunenud jääk- ja mürkained. Rullmassaaži abiga kaotad kaalu, sentimeetreid oma kehalt ning kaob tselluliit. Rullmassaaž on ideaalne viis vähendada lihaspingeid, sobides väga hästi ka sportlastele. Samuti aitab rullmassaaž korrastada ainevahetust. Rullmassaaž teeb meie organismiga igatepidi imesid!

Kõikide võistlejate vahel, kes võtavad osa vähemalt neljast etapist loositakse välja jalgratas Sportlandilt väärtusega kuni 600 eurot.

Vaata rohkem infot peaauhindade, võistlusalade ja reeglite kohta.

Jalus