Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ III ehk MyBody etapi võitjad

11.01.2017

Teisipäeval, 10. jaanuaril toimus jõusaalis juba neljandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.

Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu rippes jalgade tõstetes kangi puudutamisega ja naised istesse tõusus kõhupingil.

Seekordsel etapil ei toimunud kordustes edasiminekut ei naistel ega meestel. Eelmine aasta tõi meeste alal võidu 38 tõstet ja naiste alal 50 istesse tõusu.

Rippes jalgade tõstetes oli seekord parim Oleg Žumadilov 36 kordusega, napilt teiseks tuli Ken Aruküla 35 tõstega. Eelmise aasta alavõitja Oleg Leštšenski pidi seekord leppima 33 korduse ja kolmanda kohaga.

Meeste üldtabeli liider suure edumaa ja 52 punktiga on endiselt Oleg Žumadilov, kindlat teist kohta hoiab Oleg Leštšenski 35 punktiga ja peale kolmandat ala on kolmandale alale tõusnud Ken Aruküla 29 punktiga.

Naiste parimaks tuli seekord Ada Leštšenski 38 istesse tõusuga. Teist kohta jäid jagama Anu Teesaar ja Elis Reemann 36 kordusega.

Naiste üldtabelis toimus kohtade ümberjagamine ning liidriks tõusis Anu Teesaar 40 punktiga, teisele kohale kerkis Julia Õismaa 31 punktiga ja kohe tema kannule Ada Leštšenski 30 punktiga.

Neljas etapp ehk Adidase etapp toimub 7. veebruaril ning siis on võistlusaladeks kükk, kang turjal (oma keharaskusega) meestele ja kükk, kang turjal (0,75 x keharaskusega) naistele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Jalus