Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ IV ehk Adidase etapi võitjad

09.02.2017

JõusaaliTäht_top3naisedTeisipäeval, 7. veebruaril toimus jõusaalis juba neljandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.

Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu kükis, kus kangil oli omakeharaskus ja naised samuti kükis, aga kangil oli kolmveerand keharaskusest.

Seekordsel etapil ei toimunud taas kordustes edasiminekut ei naistel ega meestel. Eelmine aasta tõi meeste alal võidu 65 ja naiste alal 120 kükki.

Meestest oli seekord parim Ken Aruküla 60 kordusega, väga napilt tuli teiseks Vladimir Ossipov 59 kükiga. Kolmandale kohale tuli Siim Semiskar 45 kükiga, edestades neljandaks jäänud Oleg Leštšenskit 10 kordusega.

Meeste üldtabeli liider suure edumaa ja 61 punktiga on endiselt Oleg Žumadilov. Peale neljandat ala tõusis Ken Aruküla 49 punktiga teisele kohale ja Oleg Leštšenski langes kolmandaks 48 punktiga.

Naiste alavõit läks teist aastat järjest Lilian Rannule oma trumpalal 110 kordusega. Teisele kohale tuli Julia Õismaa 76 kordusega ja kolmandaks Elis Reemann 56 kordusega.

Naiste üldtabelis püsib liidrina Anu Teesaar 51 punktiga. Esimese ja teise koha vahet vähendanud Julia Õismaa püsib kannul 48 punktiga ning viiendalt kohalt kolmandale tõusis Lilian Rannu 46 punktiga.

Viimane ehk V etapp ehk Beureri ja Euronicsi etapp toimub 14. märtsil ning siis on võistlusaladeks lamades surumine (0,75 x keharaskusega) meestele ja rööbaspuudel surumine vastukaaluga (0,5 x keharaskusega) naistele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Jalus