Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ IV ehk Adidase etapi võitjad

14.02.2018

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ IV ehk Adidase etapi võitjad

Teisipäeval, 13. veebruaril toimus jõusaalis juba viienda hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.
Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu oma keharaskusega ja naised kolmveerand keharaskusega kükkides.

Meeste tase oli kõrge ning konkurentsirikas. Esikoha võitis Ken Aruküla 100 kordusega (raskuseks oli 87,5kg), mis on ka absoluutne rekord! Esikohast jäid maha Vladimir Ossipovi 71 kordusega ja 
Oleg Žumadilov 60 kordusega.

Meeste üldarvestuses hoiab liidripositsiooni Oleg Žumadilov 65 punktiga, talle järgnevad tihedas rebimises Vladimir Ossipov 56 punktisummaga ja Vahur Kiis 50 punktisummaga. Vahed on väikesed ning viimase etapiga võib muutuda veel kõik!

Naiste tihe rebimine ajas kõik varvaste peale. Andra Moistus võitis kolmanda etapi järjest võimsa 112 kordusega. Teiseks tuli Piret Lauk 110 kordusega ning kolmandaks Natalja Žumadilova 108 kordusega – nii tihedat rebimist pole ammu olnud!

Naiste üldarvestuses hoiab esikohta Andra Moistus 75 punktiga, eelmise aasta võitja Julia Õismaa hoiab tema kannul 62 punktiga. Kolmandal kohal on Rio-Steffi Plaaser 49 punktiga.


Viimane etapp ehk Audentes Fitnessi etapp toimub 13. märtsil ning siis on võistlusaladeks lamades surumine (0,75 x keharaskusega) meestele ja rööbaspuudel surumine vastukaaluga (0,5 x keharaskusega) naistele.

Jalus