Otsi
 

Uudised

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ IV ehk CamelBaki ja Geenitestide Labori etapi võitjad

10.02.2016

võitjadTeisipäeval, 9. veebruaril toimus jõusaalis juba kolmandat hooaega menukas võistlussari „Jõusaali TÄHT“.

Eilsel etapil võtsid mehed mõõtu oma keharaskusega ja naised kolmveerand keharaskusega kükkides.

Meeste võistlusala tase on võrreldes aasta taguse ajaga tõusnud. Eelmine aasta oli võidu toonud korduste arv 62, seekord tegi parim mees, Vladimir Ossipov 65 kükki oma keharaskusega. Ka paremuselt teine mees, Valery Žumadilov, ületas ennast see aasta tehes eelmises aasta tulemusest 5 kordust enam ehk 61 kordust. Kolmandaks tuli 53 kükiga Silver Kalmus.

Neljas ala tõi muudatusi ka meeste üldtabelis. Esikohal on endiselt Valery Žumadilov 69 punktiga, teiseks tõusis Vladimir Ossipov 48 punktiga edestades 1 punktiga Oleg Leštšenskit.

Naiste võistlusala taset ei saa kahjuks eelmise aastaga võrrelda, sest eelmine aasta oli küll sama harjutus, aga siis oli kangil kõigest pool keharaskust. See aasta oli kangil tervenisti kolmveerand keharaskust. Parim naine oli seekord Lilian Rannu, kes tegi hämmastavad 120 kükki. Teiseks tuli Kärt Kärner 90 kükiga ja kolmandaks Regina Krukovskaja 65 kükiga.

Kolmas ala tõi muudatusi ka naiste üldtabelis. Üldtabelit juhib endiselt Kärt Kärner 65 punktiga, neljandalt kohalt teiseks tõusis 49 punktiga Lilian Rannu ning kolmandal kohta hoiab endiselt Regina Krukovskaja 47 punktiga.

Viimane etapp ehk Beureri etapp toimub 15. märtsil ning siis on võistlusaladeks lamades surumine (0,75 x keharaskusega) meestele ja rööbaspuudel surumine vastukaaluga (0,5 x keharaskusega) naistele.

Rohkem infot auhindade, reeglite ja tulemuste kohta

Kohtume võistlustel!

Jalus